Wierzymy że każdy człowiek ma prawo do zdrowego jedzenia że każdy ma prawo zadbać o swoją rodzinę a szczególnie swoje dzieci.
Wierzymy że otaczająca nas pospolitość, wszechobecne reklamy , które komunikują nam jakich mamy dokonywać zachowań jest zwrócona przeciwko nam. Wierzymy że konsumpcja i pęd do niej nie jest nakierowany na nasze dobro i z troski o nas.
Wierzymy że można to zmienić dlatego pieczemy zdrowy chleb sprowadzamy zdrowe produkty i surowce i zależy nam żeby nasz wyrób był etyczny. Nie chcemy go rozreklamować ale chcemy ogłosić przesłanie że wierzymy w możliwość dostępu do zdrowego, prawdziwego nie przetworzonego jedzenia.
Wierzymy że są osoby, które podzielają tą potrzebę i są gotowe przyłączyć się do nas w tej ekscytującej podróży. Zapraszamy , przyłącz się do nas.
Wierzymy że dobry chleb to rzemiosło, nie fabryka. Wierzymy że dobre warzywa to małe rolnicze gospodarstwo nie kombinat z monokulturami. Wierzymy że wysoka technologia zniszczyła to czym karmili się nasi dziadkowie i czasem rodzice.
Zostało nam wspomnienie z przeszłości. Obecne nazwanie produktu „dziadunia“ lub „babuni“ nie zaklina rzeczywistości i takim się nie staje niestety.
Wierzymy że możemy krok po kroku zmieniać nasze zakupowe przyzwyczajenia i inspirować się wzajemnie do zrównoważonych zachowań w stylu naszego odżywiania. Często również przez powrót do wspólnych posiłków przy jednym stole o tym samym czasie we wspólnym gronie.
To buduje relacje, a co mamy ważniejszego ?
Kiedy siadam z rodziną przy stole i mogę zidentyfikować każdy produkt, który na nim leży jako zdrowy wiem że to niezwykły przywilej.

Comments are closed.

Kolejna wysyłka 18 lipca (środa), składanie zamówienia do 16 lipca (poniedziałek) do godz.20 00