Jako piekarnia  chcemy rzucić wyzwanie obecnemu stanowi rzeczy jaki otacza nas zewsząd w produkcji i w handlu.
Wierzymy że każdy człowiek ma prawo do zdrowego jedzenia że każdy ma prawo zadbać o swoją rodzinę a szczególnie swoje dzieci.
Wierzymy że otaczająca nas pospolitość, wszechobecne reklamy , które komunikują nam jakich mamy dokonywać zachowań jest zwrócona przeciwko nam. Wierzymy że konsumpcja i pęd do niej nie jest nakierowany na nasze dobro i z troski o nas.
Wierzymy że można to zmienić dlatego pieczemy zdrowy chleb sprowadzamy zdrowe produkty i surowce i zależy nam żeby nasz wyrób był etyczny. Nie chcemy go rozreklamować ale chcemy ogłosić przesłanie że wierzymy w możliwość dostępu do zdrowego, prawdziwego nie przetworzonego jedzenia.
Wierzymy że są osoby, które podzielają tą potrzebę i są gotowe przyłączyć się do nas w tej ekscytującej podróży. Zapraszamy , przyłącz się do nas.
Wierzymy że dobry chleb to rzemiosło, nie fabryka. Wierzymy że dobre warzywa to małe rolnicze gospodarstwo nie kombinat z monokulturami. Wierzymy że wysoka technologia zniszczyła to czym karmili się nasi dziadkowie i czasem rodzice.
Zostało nam wspomnienie z przeszłości. Obecne nazwanie produktu „dziadunia“ lub „babuni“ nie zaklina rzeczywistości i takim się nie staje niestety.
Wierzymy że możemy krok po kroku zmieniać nasze zakupowe przyzwyczajenia i inspirować się wzajemnie do zrównoważonych zachowań w stylu naszego odżywiania. Często również przez powrót do wspólnych posiłków przy jednym stole o tym samym czasie we wspólnym gronie.
To buduje relacje, a co mamy ważniejszego ?
Kiedy siadam z rodziną przy stole i mogę zidentyfikować każdy produkt, który na nim leży jako zdrowy wiem że to niezwykły przywilej.