Chleb bezglutenowy na zakwasie –

 

Dlaczego warto wprowadzić chleb bezglutenowy do swojej diety?

 

Chleb jest jednym z najbardziej popularnych produktów spożywczych wśród Polaków – spożywamy go, aby zapewnić przyjemność naszemu podniebieniu, dostarczyć niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych oraz energię. Niemniej jednak chleb, który tak często widnieje na półkach marketów nie jest najwyższej jakości. W jego składzie znajdziemy konserwanty, spulchniacze oraz substancje zapachowe i smakowe, których dodanie ma na celu obniżenie kosztu jednostkowego wytworzenia produktu. Rozwiązaniem tego problemu może być wprowadzenie do swojej diety chleba bezglutenowego.

Spożywanie chleba bezglutenowego niesie za sobą szereg korzyści, a do najważniejszych z nich należą między innymi redukcja dolegliwości trawiennych, tłuszczowej masy ciała oraz zminimalizowanie objawów choroby Hashimoto, na którą cierpi coraz większy procent społeczeństwa. Ponadto wypiek ten posiada równie ciekawy smak, co jego “tradycyjny” odpowiednik i jest prawdziwie ekologiczny. Warto podkreślić, że o nieustannie rosnącej popularności chleba bezglutenowego bio świadczy fakt, iż już około dziesięciu procent Polaków zdecydowało się przejść na dietę bez glutenu.

Chleb bezglutenowy

 

Chleb bezglutenowy marki Bio-Piekarz to gwarancja najlepszych składników odżywczych oraz ponadprzeciętnie wysokiej jakości smaku. W odróżnieniu od wielu funkcjonujących na polskim rynku producentów chleba przykładamy szczególnych starań, aby nasze wypieki były prawdziwie ekologiczne. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i organizmu człowieka – bazując na naturalnym składzie nie przyczyniamy się do wzrostu zanieczyszczenia przyrody oraz umożliwiamy Wam spożycie wyjątkowo zdrowego posiłku.

Wytwarzając chleb bezglutenowy opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu i obszernej wiedzy. Lata praktyki pozwoliły nam udoskonalić recepturę do maksimum tak, aby zapewniała ona pełen delikatności i wyrafinowania smak. Pragniemy również zaznaczyć, że chleb bezglutenowy jest świetnym zamiennikiem dla osób cierpiących na chorobę  Hashimoto, które z powodu tej dolegliwości nie mogą jeść tradycyjnego pieczywa.

Chleb bezglutenowy bez drożdży

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Znajdziesz w niej między innymi chleb bezglutenowy bez drożdży, chleb z czterech mąk, chleb z ziarnami czy chleb ryżowy. Mamy świadomość, że każda osoba posiada odmienne preferencje i w związku z tym staramy się zapewnić Wam rozmaitą gamę smaków.

Jedzenie chleba bezglutenowego bez drożdży jest zalecane osobom zmagającym się z różnorodnymi chorobami, jak i tym, którzy swoim wysiłkiem oraz dbałością o prawidłowe odżywianie pragną zapewnić sobie dobre zdrowie. Jako specjaliści w swojej dziedzinie chcemy podkreślić znaczenie tych działań – rozsądna, obfitująca w składniki odżywcze dieta jest jednym z filarów prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, dlatego też rekomendujemy ją wszystkim – bez względu na wiek i płeć.

Chleb bezglutenowy

 

Współcześnie mamy do czynienia z coraz większym skażeniem środowiska naturalnego. Na ten stan składa się wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest wykorzystywanie w przemyśle spożywczym konserwantów oraz różnorodnych chemikaliów. Jako renomowany producent chleba, postanowiliśmy zrezygnować z tego typu składników. Oferujemy tylko chleb za składników rolnictwa ekologicznego bezglutenowy, ponieważ uważamy, że wyłącznie on nie wpłynie w niekorzystny sposób na zdrowie naszych klientów oraz poziom zanieczyszczenia środowiska. Człowiek i przyroda są dla nas najważniejszymi wartościami, dlatego też staramy się konsekwentnie mieć je na uwadze prowadząc naszą działalność. Pieczywo to jednak nie jest znakowane jako Ekologiczne ale może takim się stać jeśli znajdzie się duży odbiorca i ustalimy wspólnie warunki. (Zmienia się tylko sposób księgowania.) Prawda jest taka że jeżeli całe pieczywo jest wyprodukowane ze składników ekologicznych w certyfikowanej pracowni a nie jest prowadzona szczegółowa dokumentacja to takie pieczywo nie może być znakowane jako EKO BIO) Czyli: mają być w porządku dokumenty i nie wystarczy żeby produkt był prawdziwy.

Chleb bezglutenowy na zakwasie

 

Wypieki są dla nas wielką pasją, którą staramy się rozwijać zarówno poprzez poszerzanie naszej wiedzy, jak i praktykę. Stworzenie urozmaiconej i zdrowej oferty jest naszym wielki marzeniem, do spełnienia którego zbliżamy się wielkimi krokami. Serdecznie zapraszamy do zakupu chleba bezglutenowego na zakwasie – chleb jest wypiekany po złożeniu zamówienia oraz wysyłany przesyłką kurierską. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień chleba bezglutenowego na zakwasie oraz najwyższą jakość składników.

Hashimoto