Q? Czy wypiekacie chleb bezglutenowy ?
A. Tak. Mamy osobny zakład w innej lokalizacji , który wypieka pieczywo bezglutenowe potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Badania do wglądu w zakładce „Certyfikaty”

Q? Gdzie jest dostępne wasze pieczywo, w jakim rejonie kraju działacie ?
A. Zasięg sprzedaży cały czas się powiększa. Jednak stacjonarne sklepy znajdują się w okolicy Kędzierzyna Koźla w woj.opolskim Oraz w Mikołowie na śląsku w Eko Bio Organic Centrum ul.Kościuszki 61

Q? Czy wasze chleby są dostępne w sprzedaży wysyłkowej ?
A. Tak , w określone dni są realizowane wysyłki dla osób indywidualnych i dla sklepów. Minimalne zamówienie dla osób indywidualnych to 4 chleby, natomiast minimalne zamówienie dla sklepów to 10 chlebów.

Q? W jaki sposób zapakowane są chleby do wysyłki ?
A. Chleb pakujemy jednostkowo w systemie MAP w specjalnych workach w osłonie gazu, zapakowane sterylnie i bezpiecznie.

Q? Jaki termin przydatności mają wasze chleby ?
A. Zazwyczaj deklarujemy 7 dni terminu do spożycia dla chlebów opakowanych w systemie MAP , oczywiście można go spożywać po tym czasie, jednak po upływie 5 dni najlepszy jest pod postacią grzanki lub tosta.

Q? Czy wasze chleby nadają się do zamrożenia ?
A. Pieczywo doskonale znosi zamrażanie. Jeśli nie mamy pewności że zostanie szybko zjedzone najlepiej zamrozić od razu po dostawie. Po rozmrożeniu powinno być w stanie nie pogorszonym.

Q? Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie co teraz ?
A. Zapraszam do działu kontakt, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne dane teleadresowe. Zapraszam też do wymiany poglądów i opinii na naszym profilu FB www.facebook.com/PiekarniaSmolorz

Leave a Comment

Your email address will not be published.